Strona 1 z 1

Kamizelka LED

: 21 lis 2017, 16:43
autor: zvierzak
CENA 250zł

KAMIZELKA w postaci wygodnych szelek, z 36 diodami LED: 18 potężnych przednich diod LED (kolor biały) i 18 diod LED z tyłu (kolor czerwony), wodoodporny montaż w oprawach wykonanych z polerowanego metalu. Diody LED najnowszej generacji zapewniają doskonałą widoczność i oszczędzają energie. Jest idealna dla kierowców motocykli, skuterów, rowerów, do turystyki pieszej, sportów zimowych, joggingu itp.
SYMULACJA świateł mijania/jazdy dzielniej z przodu a także świateł tylnych/hamowania na plecach: diody LED zapalają się na przodzie kamizelki w kolorze BIAŁYM, podobnie jak światła w samochodzie, na motorze lub motocyklu. Diody z tylu kamizelki świecą w kolorze CZERWONYM, podobnie jak światła hamowania lub światła tylne w samochodach i innych pojazdach. Dzięki kamizelce Twoja osobista widoczność w ruchu drogowym zwiększa się nieporównywalnie do standardowych kamizelek i może Ci uratować życie.
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY ODBLASKOWE: Kamizelka ostrzegawcza jest całkowicie pokryta najlepszym na rynku, mocnym, srebrnym materiałem odblaskowym. Użyta taśma reflekcyjna ma szerokość 5 cm i dzięki jej wysokiej jakości może wytrzymać więcej niż 30 prań. Srebrne reflektory powodują ze trafiające w kamizelkę promienie światła zostają prawie całkowicie odbijane przez kamizelkę co zwraca uwagę innych użytkowników w ruchu drogowym. 4 RÓŻNE TRYBY ŚWIECENIA: Diody LED wykonane są z materiałów najwyższej jakości i najnowsze generacji. Wszystkie przed wbudowaniem są dokładne sprawdzane pod względem funkcjonalności.

Dostępne są cztery różne tryby pracy:
1. Ciągłe oświetlenie przód, białe (idealne do jazdy, pracy przy aucie podczas zmroku, do spacerów w ciemności).
2. Ciągłe oświetlenie tył, czerwone (idealne by zostać zauważonym).
3. Ciągłe oświetlenie przód i tył, (idealne do jazdy w ruchu drogowym, w terenie, do jazdy na rowerze, rolkach biegania).
4. Szybkie miganie przód i tył (idealne do oznaczania miejsc wypadków, miejsc awarii pojazdu, do noszenia w innych miejscach niebezpieczeństw).

W ZESTAWIE 2 AKUMULATORKI LI-ION NA CA. 16 GODZIN UŻYTKOWANIA: Każdy w pełni naładowany akumulatorek dostarcza kamizelce prądu na 8 godzin świecenia. Akumulatorki można ładować w dowolnym momencie przez złącze USB (czas ładowania ok. 2 godziny na baterię, kabel USB w zestawie).

Re: Kamizelka LED

: 22 lis 2017, 9:39
autor: paulina
fajne to

Re: Kamizelka LED

: 29 lis 2017, 19:50
autor: Joanka
Bierzemy!