Regulamin Forum

Miejsce, w którym nowozarejestrowani powinni napisać kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
Fredro
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 507
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:00
    unknown unknown

Regulamin Forum

Postautor: Fredro » 24 maja 2010, 11:23

Regulamin Forum1. Forum LGZ jest forum otwartym na nowych użytkowników.2. Czynne uczestnictwo w Forum wymaga rejestracji - dostęp do większości działów forum wymaga zalogowania.3. O przyznaniu dostępu do poszczególnych działów form decydują Administratorzy forum, na podstawie zachowania się nowego użytkownika, oraz po potwierdzeniu przez co najmniej jednego z obecnych użytkowników forum osobistej znajomości z nowym użytkownikiem w celu uniknięcia dostania się na forum osób niepowołanych.4. Zarejestrowanie się oznacza zaakceptowanie owego Regulaminu.5. Emblemat użytkownika (avatar, wyświetlany pod nazwa użytkownika przy każdym poście) nie może zawierać treści powszechnie uważanych za obraźliwe lub budzące niesmak.6. Użytkownik ma prawo do:

- czynnego uczestniczenia w Forum, czyli korzystania z niego przestrzegając wyżej wymienionych zasad rejestracji,

- umieszczania tematów, postów, zdjęć, wypowiadania się na łamach forum, zgodnie z tematyką działów Forum

- uczestniczenia w spotkaniach, zlotach, organizowanych przez uczestników forum lub LGZ

- organizowania wyjazdów, pod warunkiem bezwzględnego doprowadzenia ich do końca.7. Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta.8. Użytkownik jest zobowiązany do wykonania czynności wymienionych w upomnieniach lub poleceniach określonych przez moderatora np. poprawienie tematu, jego treści (Administratorzy lub Moderatorzy mają prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia, wydania instrukcji lub edycji treści).9. Konto użytkownika może zostać usunięte na jego własną prośbę.10. Konto użytkownika, który przez 90 dni nie napisał żadnego posta ani nie zalogował się na forum, zostanie usunięte, po uprzednim wysłaniu użytkownikowi przypomnienia.11. Konto użytkownika, który nie przestrzega zasad ogólnej kultury, w szczególności obraża innych użytkowników forum lub zachowuje się w stosunku do nich sposób nieetyczny, może zostać usunięte:

- po niedostosowaniu się do pouczenia administratora/moderatora otrzymanego e-mailem, lub ustnie.12. Wszelkie spory niezwiązane bezpośrednio z toczoną dyskusją należy rozwiązywać tylko i wyłącznie przez system Prywatnych Wiadomości lub osobiście. Osoba, która będzie się starała sprowokować inną osobę zostanie natychmiast zawieszona aż do wyjaśnienia i opanowania konfliktu.13. Prosimy o trzymanie się tematu wątku/działu. W razie konieczności zachęcamy do zakładania oddzielnych wątków, ewentualnie do zwracania uwagi moderatorom danego działu o wydzielenie postów nie na temat, do innego.14. Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone- pisanie postów wprowadzających w błąd innych użytkowników forum,

- prześladowanie, obrażanie innych użytkowników forum.15. Administratorzy/moderatorzy wszystkie decyzje podejmują autorytarnie.16. Uprawnienia administratorów/moderatorów:

- wykonywanie czynności administracyjnych niezbędnych do prawidłowego działania forum, w tym moderowanie wypowiedzi polegające na poprawianiu rażących błędów ortograficznych (chyba, że są zamierzone),

- nadawanie uprawnień użytkownikom i administratorom,

- blokowanie wątków, w których zostały naruszone zasady regulaminu,

- przenoszenie postów do odpowiedniego działu Forum, adekwatnego do ich zawartości,

- usuwanie postów zdublowanych oraz naruszających zasady regulaminu,

- usuwanie podpisów nie spełniających założonych wymagań.17. Administracja nie jest nieomylna, więc prosimy o wyrozumiałość w postrzeganiu jej poczynań. Gdyby jednak doszło do nadużyć to każdy użytkownik ma prawo zaprotestować. W tym celu prosimy korzystać z "Prywatnych Wiadomości" i informować Administrację o ewentualnym łamaniu regulaminu i zasad ogólnie pojętej kultury zarówno przez zwykłych użytkowników jak i przez nią samą.

Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość