Ogolnopolska Wystawa Motocykli i Skuterow

Kiedy i gdzie pijemy ;)
Awatar użytkownika
Szalej
Administrator
Administrator
    unknown unknown

Postautor: Szalej » 28 lut 2011, 19:12

Wyjazd 5 Marca 2011 - sobota jakoś z samego rana i powrót tego samego dnia w godzinach wieczornych, taki jest plan
Awatar użytkownika
Joanka
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Joanka » 28 lut 2011, 19:45

ja i Młody jednak nie jedziemy
Awatar użytkownika
Szalej
Administrator
Administrator
    unknown unknown

Postautor: Szalej » 28 lut 2011, 21:48

Na pokładzie:

Ja

Olka

Zielony

Agata

Qba vel Diesel

i mamy dwa miejsca wolne !!
Awatar użytkownika
Pasikonik
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Pasikonik » 01 mar 2011, 14:45

pisac mnie szybciorem ile kto ma jeszcze wolnych miejs bo możliwe że mam jeszcze kogoś...zawsze to na wahe mniej:) Brylanty i inne pucować sie:)
Awatar użytkownika
Brylant
Emeryt
Emeryt
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: Brylant » 01 mar 2011, 20:13

melduję posłusznie liżąc twe przeszanowne czułki że dysponuję jeszcze dwoma wolnymi miejscami, na pokładzie katamaranu mam już : ja, Anka, Roland, Gieroś i Armani...

jeżeli to jakaś cycata gazela "bezpośrednia i chętna" to chętnie, jakaś wydepilowana Krysia i nie brzydki Jacek (kameralnie) też obleci...
Awatar użytkownika
Pasikonik
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Pasikonik » 02 mar 2011, 9:28

Brylant pisze:melduję posłusznie liżąc twe przeszanowne czułki że dysponuję jeszcze dwoma wolnymi miejscami, na pokładzie katamaranu mam już : ja, Anka, Roland, Gieroś i Armani...

jeżeli to jakaś cycata gazela "bezpośrednia i chętna" to chętnie, jakaś wydepilowana Krysia i nie brzydki Jacek (kameralnie) też obleci...

jakis koleszka mi na in nym forum napisał że szuka miejsca więć napisałem że zobacze co sie da zrobić... czy wydepilowany jest to nie wiem aż tak sie nie znamy...ale moge mu powiedzieć żeby sobie maszynke do golenia wzioł to najwyżej mu ogolisz dupala i bedziesz miał plaże do samej Wawy:) :lol:
CZARNY
Administrator
Administrator
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: CZARNY » 02 mar 2011, 21:51

Mam wolne w sobotę więc jade z wami.Zabieram sie z "grupą promil" :lol:
Awatar użytkownika
Brylant
Emeryt
Emeryt
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: Brylant » 02 mar 2011, 23:06

dobra pozmieniało się znowu, jadą w sumie 4 samochody:

Q7: zielony, agata, szalej, olka, czarny, (pozostałych proszę dopisać)

caravan: roland, potrek, mandaryna, jakiś kolo, diesel, armani (ze względu nogę jest tu)

Coś od zvierzaka: zvierzak, sylwek, paulina, jakś jej koleżanka

lanos: ja, anka, gieroś, filut

Po rozmowie z zielonym doszliśmy do wniosku że fajnie by było pojechać razem więc postanowiliśmy się spotkać pod skansenem i stamtąd wyruszyć. Wstępnie myśleliśmy o 8 ale nie wiem czy nie lepiej by było o 9.
Awatar użytkownika
Pasikonik
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Pasikonik » 03 mar 2011, 9:17

CZARNY pisze:Mam wolne w sobotę więc jade z wami.Zabieram sie z "grupą promil" :lol:

znając życie i nasze możliwości to już w Żyżynie bedą pierwsze ciała i cały misterny plan pójdzie w pizduu:)....Brylant bierzesz tego koleszke co mnie sie pytał czy są miejsca czy nie bo sie chłopaczyna pyta?.... a w Q7 jadą: Jasnie oświecony pan hrabia (czyt. JA:))Agata, Szalej, Olka, Czarny i Pani Czarna, Crazy:)... squad bombowo atomowy :shock: :P
CZARNY
Administrator
Administrator
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: CZARNY » 03 mar 2011, 14:23

Pasikonik pisze:
CZARNY pisze:Mam wolne w sobotę więc jade z wami.Zabieram sie z "grupą promil" :lol:

znając życie i nasze możliwości to już w Żyżynie bedą pierwsze ciała i cały misterny plan pójdzie w pizduu:)....Brylant bierzesz tego koleszke co mnie sie pytał czy są miejsca czy nie bo sie chłopaczyna pyta?.... a w Q7 jadą: Jasnie oświecony pan hrabia (czyt. JA:))Agata, Szalej, Olka, Czarny i Pani Czarna, Crazy:)... squad bombowo atomowy :shock: :P

W tym składzie to pierwsze ofiary mogą być już na Dębówce.Co do godziny wyjazdu to o 8 powinniśmy wylecieć żeby było trochę czasu bo nie zamierzam jak wariat tam latać :lol:

Wróć do „Zloty”