Częstochowa 2011 - Rozpoczęcie sezonu!!

Kiedy i gdzie pijemy ;)
Awatar użytkownika
Fredro
Moderatorka
Moderatorka
    unknown unknown

Postautor: Fredro » 20 kwie 2011, 14:40

[quote="paulina"]no ja właśnie sobie pomyślałam, że co by smutno Szalejowi nie było to i Zvierzak z Brylantem do grupy mega-szubkiej jeszcze by z chęcią pewnie dołączyli żeby sprawdzić czy te ich IKSY jeżdżą jakoś czy nie :wink:[/quote]

Jak nie będą chcieli jechać ekonomicznie to pewnie tak, chociaż XX mniej pali niż SV przy przelotowej 160-180...

[quote="paulina"]

co do rad na temat jazdy dziękuję bardzo wszystkim, na pewno z niektórych skorzystam, albo wprowadzę poprawki dopasowujące do mojej jazdy. z palcami na klamce hamulca faktycznie przeczytałam w książce "Motocyklista doskonały", no ale słuchając rad bardziej doświadczonych na trasie postaram się trzymać manetki, jednak na mieście z tego co już zdążyłam zauważyć lepiej być przygotowanym.[/quote]

O i dokładnie o to chodzi, na mieście to i ja zawsze mam przynajmniej jeden palec w pogotowiu, podobnie na sprzęgle, zwłaszcza jadąc w korku, ale trasa to co innego. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka i samo wszystko wyjdzie. Ważne, żebyś miała z tego frajdę a nie się męczyła, bo tempo za duże na przykład. Turystyka nie musi się równać szybka turystyka :wink: Czasem wolniej = przyjemniej (poza oczywistą oczywistością, że bezpieczniej)
Awatar użytkownika
Sylwek
Snajper
Snajper
Facebook: GPS...
    unknown unknown

Postautor: Sylwek » 20 kwie 2011, 16:03

[quote="zvierzak"]może być i Gdańsk :)[/quote]

przy tym tempie mozemy wyleciec po pracy i na wieczor wrocimy :) hahaha

Wróć do „Zloty”