Częstochowa 2012

Kiedy i gdzie pijemy ;)
Awatar użytkownika
Sylwek
Snajper
Snajper
Facebook: GPS...
    unknown unknown

Postautor: Sylwek » 18 mar 2012, 22:27

po co to pier......nie! o marchewke czy kielbase. ktos chce naglosnic inna impreze i przypadkowo terminy sie zeszly. rajd katynski, rajd smolenski, rajd kaczogrodzki, i jaki jeszcze?
Awatar użytkownika
RooLeZ
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Facebook: LUBLIN / Srodmiescie
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: RooLeZ » 20 mar 2012, 18:27

[url]http://www.tvs.pl/38174,zlotu_motocyklowego_w_czestochowie_nie_bedzie.html[/url]

Ale sie poruta zrobila.... [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif"%20alt="Evil%20or%20Very%20Mad[/img]
Awatar użytkownika
Kudłaty
Emeryt
Emeryt
Facebook: lublin-centrum
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: Kudłaty » 20 mar 2012, 18:51

jak zdążę kupić moto, które znalałem w krakowie to pojadę gdziekolwiek...
Awatar użytkownika
zvierzak
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Facebook: https://www.facebook.com/zvierzak
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: zvierzak » 20 mar 2012, 23:20

Zlotu w Częstochowie nie robi O. Rydzyk czy Telewizja Trwam tylko ludzie, na trzy miejsca mam chętnych jak ktoś odpada to pisać jak wpłynie kasa to zwracam. Trzy osoby chętne są z Sandomierza.
Awatar użytkownika
Sylwek
Snajper
Snajper
    unknown unknown

Postautor: Sylwek » 21 mar 2012, 0:15

wilk syty i owca cala = koncerty w sobote, w niedziele msza i wszyscy sa hepi. ja to o Giertzwaldzie w zyciu nie slyszalem, a Czestochowe znaja wszyscy! jakos w tamtym roku nikomu budki i stragany nie przeszkadzaly.
Awatar użytkownika
paulina
Moderatorka
Moderatorka
Facebook: lbn
    unknown unknown

Postautor: paulina » 21 mar 2012, 15:55

w Gietrzwałdzie jest ogromne i przy okazji piękne sanktuarium :) ale mniejsza o to. chyba problem nie tkwi w tym, że stragany są, bo były i oczywiście będą wszędzie tam gdzie jest większe skupowisko ludzi, wiadomo - kasa kasa kasa. tylko tym razem podobno motocykle nie mogą stać na tym deptaku przez te właśnie stragany, a wiadomo, że baaaardzo dużo ludzi przyjeżdża tylko w niedzielę na mszę. to gdzie niby by miały stać? może jeszcze parking płatny z 10km od Jasnej Góry niech zrobią. Wcale się nie dziwie organizatorom, że się wkurzyli. Myślę, że więcej ludzi jedzie tam, znaczy się jechało, żeby się pomodlić, niż tak jak my dzień wcześniej żeby sobie posiedzieć, wypić, itd... a rano pójść przejść się, bez wyciągania moto z parkingu.

przynajmniej ja to tak zrozumiałam, nie wiem, może źle zinterpretowałam powód przeniesienia zlotu.
Awatar użytkownika
Zwierzu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Zwierzu » 22 mar 2012, 11:13

Tak jak pisałem wcześniej dwójka znajomych też chętnie się z nami wybierze, jak się zwolnią jakieś miejsca to wpłacam za nich. A jak się nie zwolnią to mam nadzieję. że wystarczy miejsca żeby się na podłodze przekimali ?!
Awatar użytkownika
Fredro
Moderatorka
Moderatorka
    unknown unknown

Postautor: Fredro » 22 mar 2012, 14:23

To będzie w końcu ta msza w niedzielę czy nie będzie? Znaczy, że będzie i to nie jedna jestem pewna, ale chodzi mi konkretnie o taką z błogosławieństwem na sezon oczywiście. My jedziemy na pewno, w sumie w dużym stopniu po to, żeby się z ludźmi z Polski spotkać (przynajmniej ja), a całe to halo... No bez komentarza zostawię. Dla mnie ten zlot to nie zlot - sama formuła poprzednich narzucała nam przebywanie tylko we własnym gronie - fajny początek sezonu na zgranie Grupy po zimie po prostu i przy okazji trochę "strawy duchowej". Tak więc - proszę się nie wycofywać :)
Awatar użytkownika
Zwierzu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Zwierzu » 22 mar 2012, 15:52

Zostało zmienione kalendarium miesięczne na stronie biura prasowego Jasnej Góry i teraz zapis brzmi tak:

13-15 IV, pt-nd - IX Zlot Gwiaździsty Motocyklistów

Jasna Góra – Gietrzwałd 2012

więcej: [url]http://www.jasnagora.com[/url]

:roll:
Awatar użytkownika
Sylwek
Snajper
Snajper
    unknown unknown

Postautor: Sylwek » 22 mar 2012, 20:12

i gdzie tu komercja? Podczas zlotu w Giertzwaldzie odbedzie sie koncert piesni patriotycznych, a sanktuarium wyprzedaje sprzety z pokoi goscinnych. Sprawdzcie sobie na stronie. Znaczy sie ze Giertzwald chce zarobic bardziej niz Czestochowa

Wróć do „Zloty”