Informacje pilnie potrzebne - przydatne pożyteczne

Problemy i porady.
Awatar użytkownika
Armanii
Emeryt
Emeryt
Facebook: Lublin
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Informacje pilnie potrzebne - przydatne pożyteczne

Postautor: Armanii » 07 lip 2010, 21:20

Potrzebuje namiaru na jakiegoś dobrego fachmana który ładnie pomalowałby mi kawę, chodzi o pomalowanie wszystkich plastików.(ładny lakierek lub aerograf)Potrzebuje też tapicera który obszyłby mi siedzenia.Proszę o jakieś namiary.
Awatar użytkownika
Szalej
Administrator
Administrator
    unknown unknown

Postautor: Szalej » 08 lip 2010, 0:30

Co do tapicera najlepiej i najtaniej wychodzi to tak, że jedziesz do Katex, czy coś takiego na zemborzyckiej, hurtownia materiałów tapicerskich. Tam masz full wybór, wybierasz sobie co to ma być za materiał, kroisz tyle ile Ci trzeba. Jakbyś chciał jakieś logo czy coś na tym materiale to walisz na krakowskie,tam babka ma haft komputerowy, zanosisz jej zdjecie w jpg na nośniku, ona podłacza kompa pod maszynę do szycia i Ci wyszywa co tam sobie zechcesz. Potem z siedzeniem i obszyciem na dożynkową do tapicera, robi dobrze, jak się ugadasz to zrobi od ręki. w R1 tak obszywałem, całość operacji niecałe 100zł mi wyszło z fajnym logiem R1 na siedzeniu :wink:
Awatar użytkownika
Fredro
Moderatorka
Moderatorka
    unknown unknown

Postautor: Fredro » 08 lip 2010, 10:47

A namiary na dobrego lakiernika na Brylant. Zadzwoń do niego, bo nie ma dostępu do netu.
Awatar użytkownika
Pasikonik
Stara Gwardia
Stara Gwardia
    unknown unknown

Postautor: Pasikonik » 08 lip 2010, 11:20

kutfa Armani to ty żyjesz :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Armanii
Emeryt
Emeryt
Facebook: Lublin
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: Armanii » 16 lip 2010, 19:11

Szalej a gdzie to dokładnie wyszywają na krokowskim ?Wie ktoś gdzie można kupić gumy w miarę tanie i takie na których jest jeszcze trochę mięsa .Bo psy zaj***** mi dowód i muszę coś szybko wykombinować. Słyszałem coś o jakimś kolesiu w Kraśniku, ale nie wiem gdzie i co on tam ma. Jak ktoś coś wie niech pisze.Dzięki
Awatar użytkownika
Cinek
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Facebook: LBN
    unknown unknown
Kontaktowanie:

Postautor: Cinek » 04 sie 2010, 16:38

Ja ostatnio kupilem praktycznie nowego laczka Pilot Road 2CT z tamtego roku za 140 zł w Moto GP

Wróć do „Mechanika”